کمپین شانزده‌روزه محو خشونت علیه زنان راه‌اندازی می‌شود

a.zia
یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۹ - ۸:۴۷
smp

نشست آمادگی برای کمپین شانزده‌روزه محو خشونت علیه زنان با حضور داکتر عالمه معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی و اشتراک کارمندان زن این وزارت برگزار شد.

داکتر عالمه در این نشست در مورد آمادگی‌ها برای کمپین شانزده‌روزه محو خشونت علیه زنان در وزارت دولت در امور صلح صحبت کرد.

معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح، گفت که این وزارت متعهد به تطبیق قانون محو خشونت علیه زنان و ایجاد فضای مصون کاری برای آنان است. وی افزود که در راستای اهداف کمپین شانزده‌روزه محو خشونت علیه زنان، در زمینه آگاهی‌دهی از قانون محو خشونت علیه زنان کار صورت گیرد.

داکتر عالمه همچنین گفت، صحبت‌هایی که در نشست‌های قبلی با این موضوع صورت گرفته و پیشنهادات و مشکلات کارمندان زن وزارت پیگیری شده و به منظور حل آنها اقدام صورت گرفته است.

وی تأکید کرد که به زودی برنامه کوتاه‌مدت برای آگاهی‌دهی به کارمندان وزارت دایر خواهد شد که محتوای آن طبق نظرات کارمندان زن خواهد بود.

در ادامه از طریق پرسشنامه درباره مصونیت زنان در محیط کار از اشتراک‌کنندگان نظرخواهی شد.

خبرها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۶:۳۱
Background image

نخستین نشست کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح برگزار شد

نخستین نشست کمیته تماس احزاب سیاسی با حضور دکتور عالمه معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح برگزار شد.

دکتور عالمه معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۱:۱۳
Background image

سرپرست وزارت دولت در امور صلح با معاون یوناما دیدار نمود


عبدالله خنجانی سرپرست وزارت دولت در امور صلح و معین هماهنگی، پالیسی و استراتیژی این وزارت با استیو بروکینگ معاون یوناما دیدار نمود.
در این دیدار دو طرف روی دور دوم مذاکرات صلح. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۴:۲۹
Background image

صدای زنان هلمندی به میز مذاکره رسانده می‌شود

دکتور عالمه معین امور حقوق بشر و نهادهای جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح با مسؤولین نهاد همبستگی و صدای بانوان هلمند و شورای زنان ناحیه هفتم کابل در یک نشست مشترک آنلاین و حضوری روی. . .

همه خبرها