وزیر دولت در امور صلح با سفیر هند در کابل دیدار نمود

a.zia
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۸:۸
smp

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح با رودرندرا تاندون سفیر جمهوری هند در کابل دیدار نمود.
در این دیدار روی روند مذاکرات صلح افغانستان در دوحه و نقش کشورهای منطقه در پیشرفت روند صلح و همچنین ضرورت حفظ و تقویت اجماع منطقه‌یی برای رسیدن افغانستان به صلح تبادل نظر شد.
سید سعادت منصور نادری ضمن اظهار سپاس از همکاری‌های هند با افغانستان در دو دهه اخیر و حمایت این کشور از ارزش‌های دموکراسی و روند صلح، جایگاه هند در سطح منطقه و جهان را ارزنده خواند و نقش آن را برای آینده افغانستان مهم دانست.
وزیر دولت در امور صلح گفت که با آغاز مذاکرات صلح مردم افغانستان فصل جدیدی را گشوده‌اند و خواهان تعمیق روابط نیک دو کشور به حیث دوست و شریک استراتیژیک می‌باشند.
سفیر جمهوری هند با اشاره به اهمیت افغانستان برای این کشور گفت که هند از افغانستان مستقل، واحد و دموکراتیک حمایت می‌کند.
آقای تاندون ضمن ابراز آمادگی کشورش برای تداوم همکاری‌ها با مردم افغانستان افزود که هند همکار واقعی روند صلح افغانستان در جهت حصول نتایج مثبت این روند می‌باشد.

خبرها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۲۱ - ۱۶:۴۱
Background image

مراسم ختم قرآن عظیم‌الشأن و اتحاف دعا به روح شهدای حوادث اخیر برگزار شد

به تأسی از حکم مقام عالی ریاست جمهوری مبنی بر اعلان عزای عمومی، مراسم ختم قرآن عظیم‌الشأن و اتحاف دعا به روح شهدای حوادث اخیر با حضور مقامات و کارمندان وزارت دولت در امور صلح در تالار. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۴:۵۲
Background image

دیدار معین حقوق بشر و جامعه مدنی با کمیته احزاب سیاسی در راستای صلح

دکتور عالمه معین حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح با کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح دیدار نموده و در مورد نقش احزاب سیاسی در روند صلح صحبت نمودند.
در این دیدار کمیته. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۱:۳
Background image

چهارمین نشست مشترک هماهنگی انسجام زنان در روند صلح برگزار شد

چهارمین نشست مشترک هماهنگی انسجام و مشارکت زنان در روند صلح با سکرتریت وزارت دولت امور صلح و حضور زنان عضو رهبری شورای عالی مصالحه ملی و زنان عضو هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی. . .

همه خبرها