معرفی معین هماهنگی، استراتیژی و پالیسی و رئیس دفتر مقام وزارت دولت در امور صلح

a.zia
پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۰ - ۱۷:۳۲
SMP

طی یک برنامه رسمی در وزارت دولت در امور صلح، با حضور مقام وزارت و مسؤولین ارشد این نهاد، آقای عبدالله خنجانی در بست مافوق رتبه به حیث معین هماهنگی، استراتیژی و پالیسی و آقای خشنود نبی‌زاده در بست مافوق رتبه به حیث رئیس دفتر مقام وزارت دولت در امور صلح معرفی شدند.
سید سعادت منصور نادری، وزیر دولت در امور صلح، در این برنامه گفت که این وزارت روی شایسته‌سالاری، استفاده از نیروی جوان، تحصیلکرده و متعهد به وطن که از روحیه صلح‌پروری برخوردار باشند، تأکید دارد.
وی افزود که در همین راستا، امروز شاهد معرفی دو تن از جوانان شایسته و متعهد می‌باشیم که وظایف مهمی را در وزارت دولت در امور صلح عهده‌دار می‌گردند. وزیر دولت در امور صلح برای آنان موفقیت استدعا نمود.
عبدالله خنجانی، معین هماهنگی، استراتیژی و پالیسی وزارت دولت در امور صلح ضمن ابراز قدردانی از اعتماد مقام عالی ریاست جمهوری و وزیر دولت در امور صلح، افزود که در کنار سایر همکاران متعهدانه در مسیر آوردن صلح در کشور عمل خواهد نمود.
همچنین خشنود نبی‌زاده، رئیس دفتر مقام وزارت دولت در امور صلح با ابراز سپاس از اعتماد وزیر دولت در امور صلح افزود که مصمم است تا در کامیابی وزارت در ایفای مأموریتش، سهم بسزایی داشته باشد.

خبرها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۵:۱۶
Background image

دیدار وزیر دولت در امور صلح با سفیر جاپان

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح با میتسوجی سوزوکا سفیر جاپان در کابل دیدار نمود.
در این دیدار آقای نادری ضمن قدردانی از خدمات و حمایت‌های جاپان برای افغان‌ها در سال‌های. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۴:۳۷
Background image

وزیر دولت در امور صلح با وزیر امور خارجه فنلند دیدار نمود

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح و مصطفی مستور مشاور ارشد داکتر عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه ملی، با پکا اولاوی هاویستو وزیر امور خارجه فنلند دیدار نموده روی آمادگی. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۸:۱۳
Background image

دیدار وزیر دولت در امور صلح با سفیر ناروی

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح با اولی اندرس لیندمن سفیر ناروی در کابل دیدار نمود.

آقای نادری در این دیدار از نقش حمایتی سازنده و مهم کشور ناروی در مذاکرات جاری صلح. . .

همه خبرها