دیدار وزیر دولت در امور صلح با اعضای «نهاد افغان‌ها برای فردا»

a.zia
یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۹ - ۹:۳۷
smp

سيد سعادت منصور نادری، وزير دولت در امور صلح و عضو هيئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان و دکتور عالمه، معين امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح، با اعضای نهاد افغان‌ها برای فردا دیدار نمودند.
در این دیدار اعضای نهاد افغان‌ها برای فردا در مورد کارها و برنامه‌های اين نهاد معلومات ارائه نموده و برنامه‌های مشخصی را جهت تقويت پيام‌رسانی صلح و بلند بردن سطح آگاهی عامه در مورد پروسه صلح افغانستان پيشکش نمودند.
وزیر دولت در امور صلح ضمن قدردانی از فعاليت‌های این نهاد در عرصه‌های مختلف به ويژه رسيدگی به بيجاشدگان داخلی، وزارت دولت در امور صلح را حامی برنامه‌های اين نهاد عنوان کرد.
آقای نادری بيان داشت که این وزارت به حيث نقطه وصل ميان ملت و دولت و هماهنگ‌کننده تلاش‌های صلح، از برنامه‌هایی که در موفقيت پروسه صلح مؤثر می‌باشد، حمايت می‌کند.
در اين ملاقات همچنین فيصله گردید که معينيت امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح و نهاد افغان‌ها برای فردا روی ايجاد ميکانيزم مشترک آگاهی‌دهی صلح کار کنند.

داوطلبی

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۲:۴
Background image

نشست نوبتی کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح برگزار شد

نشست نوبتی کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح با حضور دکتور عالمه معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی و سرپرست وزارت دولت در امور صلح با اشتراک اعضای این کمیته برگزار شد.
دکتور عالمه معین. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۱:۱۳
Background image

نشست مقدماتی کمیته نهادهای اکادمیک برای مطالعات صلح برگزار شد

نشست مقدماتی کمیته نهادهای اکادمیک برای مطالعات صلح، با حضور دکتور عالمه سرپرست و معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح  و ناصر صدیقی رئیس عمومی پالیسی‌ها و برنامه‌ها،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۱۶:۵۶
Background image

پنجمین دور برنامه آموزشی صلح و حل منازعات پایان یافت


پنجمین دور از سلسله‌برنامه‌های آموزشی صلح و حل منازعات با توزیع تصدیق‌نامه به اشتراک‌کنندگان از سوی مقامات وزارت دولت در امور صلح، پایان یافت.
غلام‌یحیی عباسی، معین مالی و اداری وزارت. . .

همه خبرها