جمعه ۱۳۹۹/۷/۱۱ - ۱۴:۲۷
Background image

ملاقات‌های هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان در هفته گذشته

در هفته گذشته رئیس و شماری از اعضای هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان در سلسله‌ای از ملاقات‌ها با مشاور امنیت ملی قطر، معاون صدراعظم و وزیر امور خارجه این کشور، فرستاده ویژه ایالات متحده برای صلح افغانستان و حفيظ محمد العجمی سفیر کویت در دوحه دیدار نمودند.

محمد معصوم ستانکزی رئیس هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان در حالی که سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح، چهار عضو دیگر هیئت مذاکره‌کننده و سفیر افغانستان در دوحه ایشان را همراهی می‌نمود، با محمد بن احمد المسند، مشاور امنیت ملی قطر دیدار نمود.

در این دیدار مشاور امنیت ملی قطر گفت که هدف دولت قطر از میزبانی مذاکرات

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۱:۵۸
Background image

دیدار شماری از اعضای هیئت مذاکره‌‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان با رئیس نهاد جهانی علمای اسلام

شماری از اعضای هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان امروز در دوحه پایتخت قطر با رئیس نهاد جهانی علمای اسلام دیدار نمودند.
آقای احمد الریسونی رئیس نهاد جهانی علمای اسلام به هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان خوش‌آمدگویی نموده با اشاره به مذاکرات صلح افغانستان گفت: ما آرزو داریم که افغانستان در بین کشورهای اسلامی و جهان به حیث یک نمونه خوب تبارز نماید.
آقای الریسونی به خاطر هر نوع همکاری ابراز آمادگی نمود و گفت که نهاد جهانی علمای اسلام با تمام قوت خویش از مذاکرات صلح افغانستان حمایت می‌کند.
از سوی دیگر، اعضای هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان به مسؤولین نهاد مذکور در باره