همه داوطلبی ها

پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۰ - ۷:۱۳
Background image

تهیه و تدارک پرزه جات و ترمیم واسطه لندکروزر زرهی مودل 2020 دارای تشخیصیه نمبر SMP/1400/NCB/G-15

وزارت دولت در امور صلح از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید، تا در پروسه داوطلبی تهیه و تدارک پرزه جات و ترمیم واسطه لندکروزر زرهی مودل 2020   اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۹ - ۸:۷
Background image

تعدیل معیاد اکمال پروژه تدارک 61 قلم وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی

وزارت دولت در امور صلح به اطلاع تمام داوطلبان می‌رساند اینکه: پروژه تدارک 61 قلم وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی به تاریخ 20/03/1400 در روزنامه آرمان ملی به دست نشر سپرده شده بود، . . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۵۱
Background image

اعلان برندگی پروژه تدارک 21 قلم فرنیچر‌باب

((بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل‌وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، وزارت دولت در امور صلح در نظر دارد تا پروژه تدارک 21 قلم فرنیچر‌باب  نیازمندی سال 1400 اداره . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۹:۲۲
Background image

پروژه تدارک 61 قلم وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی دارای تشخیصیه نمبر SMP/1400/NCB/G-13

وزارت دولت در امور صلح از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید، تا در پروسه داوطلبی پروژه تدارک 61 قلم وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را در فلش . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲ - ۴:۵۶
Background image

اعلان برندگی پروژه تدارک 36 قلم حبوبات و مواد خوراکه

بدین‌وسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود وزارت دولت در امور صلح در نظر دارد تا پروژه تدارک 36 قلم حبوبات و مواد خوراکه نیازمندی سال 1400 . . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۱۶:۸
Background image

پروژه تدارک 21 قلم فرنیچر باب دارای تشخیصیه نمبر SMP/1400/NCB/G-14

وزارت دولت در امور صلح از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید، تا در پروسه داوطلبی پروژه تدارک 21 قلم فرنیچر باب اشتراک نموده ونقل شرطنامه مربوطه را در فلش دیسک و یا از ویب سایت www . . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۱۵:۵۷
Background image

پروژه تدارک 72 قلم وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی دارای تشخیصیه نمبر SMP/1400/NCB/G-13

 

وزارت دولت در امور صلح از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید، تا در پروسه داوطلبی پروژه تدارک 72 قلم وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را در فلش . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۶ - ۱۰:۲۵
Background image

اعلان برندگی پروژه تدارکات دو قلم آب معدنی

«بدینوسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل‌وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود وزارت دولت در امور صلح در نظر دارد تا پروژه تدارک دو قلم آب معدنی نیازمندی سال مالی 1400  اداره . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۱ - ۶:۲۲
Background image

پروژه تدارک 45 قلم مواد تنظیفاتی دارای تشخیصیه نمبر SMP/1400/NCB/G-02

وزارت دولت در امور صلح از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می‌نماید، تا در پروسه داوطلبی پروژه تدارک 45 قلم مواد تنظیفاتی اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را در فلش دیسک و یا از ویب سایت . . .

Pagination