همه داوطلبی ها

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۵۱
Background image

اعلان برندگی پروژه تدارک 21 قلم فرنیچر‌باب

((بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل‌وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود، وزارت دولت در امور صلح در نظر دارد تا پروژه تدارک 21 قلم فرنیچر‌باب  نیازمندی سال 1400 اداره . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۹:۲۲
Background image

پروژه تدارک 61 قلم وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی دارای تشخیصیه نمبر SMP/1400/NCB/G-13

وزارت دولت در امور صلح از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید، تا در پروسه داوطلبی پروژه تدارک 61 قلم وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را در فلش . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲ - ۴:۵۶
Background image

اعلان برندگی پروژه تدارک 36 قلم حبوبات و مواد خوراکه

بدین‌وسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود وزارت دولت در امور صلح در نظر دارد تا پروژه تدارک 36 قلم حبوبات و مواد خوراکه نیازمندی سال 1400 . . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۱۶:۸
Background image

پروژه تدارک 21 قلم فرنیچر باب دارای تشخیصیه نمبر SMP/1400/NCB/G-14

وزارت دولت در امور صلح از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید، تا در پروسه داوطلبی پروژه تدارک 21 قلم فرنیچر باب اشتراک نموده ونقل شرطنامه مربوطه را در فلش دیسک و یا از ویب سایت www . . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۱۵:۵۷
Background image

پروژه تدارک 72 قلم وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی دارای تشخیصیه نمبر SMP/1400/NCB/G-13

 

وزارت دولت در امور صلح از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت مینماید، تا در پروسه داوطلبی پروژه تدارک 72 قلم وسایل و تجهیزات تکنالوژی معلوماتی اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را در فلش . . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۶ - ۱۰:۲۵
Background image

اعلان برندگی پروژه تدارکات دو قلم آب معدنی

«بدینوسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل‌وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می‌شود وزارت دولت در امور صلح در نظر دارد تا پروژه تدارک دو قلم آب معدنی نیازمندی سال مالی 1400  اداره . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۱ - ۶:۲۲
Background image

پروژه تدارک 45 قلم مواد تنظیفاتی دارای تشخیصیه نمبر SMP/1400/NCB/G-02

وزارت دولت در امور صلح از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می‌نماید، تا در پروسه داوطلبی پروژه تدارک 45 قلم مواد تنظیفاتی اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را در فلش دیسک و یا از ویب سایت . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۰ - ۹:۲۵
Background image

پروژه تدارک تیل دیزل، پطرول و 8 قلم روغنیات تشخیصیه نمبر SMP/1400/NCB/G-03

وزارت دولت در امور صلح از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می‌نماید، تا در پروسه داوطلبی پروژه تدارک تیل دیزل، پطرول و 8 قلم روغنیات اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را در فلش دیسک و یا . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۲۰ - ۹:۲۵
Background image

پروژه تدارک 36 قلم حبوبات و مواد خوراکه دارای تشخیصه نمبر SMP/1400/NCB/G-09

وزارت دولت در امور صلح از تمام دواطبان واجد شرایط دعوت می‌نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه تدارک 36 قلم حبوبات و مواد خوراکه اشتراک نموده و نقل شرطنامه مربوطه را در فلش دیسک و یا از ویب . . .

Pagination