وزیر دولت در امور صلح با وزیر امور خارجه فنلند دیدار نمود

a.zia
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۴:۳۷
SMP

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح و مصطفی مستور مشاور ارشد داکتر عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه ملی، با پکا اولاوی هاویستو وزیر امور خارجه فنلند دیدار نموده روی آمادگی‌های کنفرانس جنیوا صحبت کردند.
وزیر امور خارجه فنلند با اشاره به علاقه‌مندی جامعه جهانی به خاطر تداوم حمایت‌ها از افغانستان و دموکراسی در کشور، گفت که در نتیجه کمک‌ها به افغانستان باید نهادها و ارزش‌های دموکراتیک تضمین شود.
وزیر دولت در امور صلح به خاطر تلاش‌های فنلند برای سازماندهی کنفرانس جنیوا در شرایط جهانی مواجه با همه‌گیری کرونا و محدودیت‌های آن اظهار سپاس نمود.
سید سعادت منصور نادری درباره وضعیت جاری مذاکرات صلح افغانستان در دوحه و تحرک روبه‌جلو آن صحبت نمود.
وی همچنین گفت که تداوم تعهدهای جامعه جهانی، جزء عمده‌ای از پیام‌های واقعی است که به مردم افغانستان داده می‌شود.
در این دیدار، سید سعادت منصور نادری و مصطفی مستور آمادگی خویش برای هر نوع همکاری به خاطر برگزاری کنفرانس جنیوا را ابراز داشتند.
 

داوطلبی

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۰:۵۹
Background image

‎هشتمین دور برنامه آموزشی اعمار صلح و حل منازعه آغاز شد

‎هشتمین دور برنامه آموزشی از سلسله ‌برنامه‌های صلح و حل منازعه از سوی ریاست آگاهی عامه وزارت دولت در امور صلح با حضور اشتراک‌کنندگان از مرکز و ولایات آغاز شد.
‎فضل‌الله واثق آمر انسجام. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۱۱:۴۵
Background image

نشست اضطراری رسیدگی به زنان بی‌جاشده برگزار شد

نشست اضطراری به منظور گرفتن نظریات و پیشنهادات جهت حل مشکلات زنان بی‌جاشده در کابل و ولایات از سوی گروه مشورتی صدای واحد زنان در سیاست‌گذاری صلح با همکاری وزارت دولت در امور صلح و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۴:۳۹
Background image

پرسمان «جنگ و پیامدهای آن میان جامعه مدنی و دولت» برگزار شد

پرسمان جنگ و پیامدهای آن میان جامعه مدنی و دولت به منظور ایجاد رابطه معنادار میان دولت و شهروندان در روند صلح، از سوی ریاست تشکل‌های سیاسی و نهادهای مدنی وزارت دولت در امور صلح، با حضور. . .

همه خبرها