وزیر دولت در امور صلح با وزیر امور خارجه فنلند دیدار نمود

a.zia
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۴:۳۷
SMP

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح و مصطفی مستور مشاور ارشد داکتر عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه ملی، با پکا اولاوی هاویستو وزیر امور خارجه فنلند دیدار نموده روی آمادگی‌های کنفرانس جنیوا صحبت کردند.
وزیر امور خارجه فنلند با اشاره به علاقه‌مندی جامعه جهانی به خاطر تداوم حمایت‌ها از افغانستان و دموکراسی در کشور، گفت که در نتیجه کمک‌ها به افغانستان باید نهادها و ارزش‌های دموکراتیک تضمین شود.
وزیر دولت در امور صلح به خاطر تلاش‌های فنلند برای سازماندهی کنفرانس جنیوا در شرایط جهانی مواجه با همه‌گیری کرونا و محدودیت‌های آن اظهار سپاس نمود.
سید سعادت منصور نادری درباره وضعیت جاری مذاکرات صلح افغانستان در دوحه و تحرک روبه‌جلو آن صحبت نمود.
وی همچنین گفت که تداوم تعهدهای جامعه جهانی، جزء عمده‌ای از پیام‌های واقعی است که به مردم افغانستان داده می‌شود.
در این دیدار، سید سعادت منصور نادری و مصطفی مستور آمادگی خویش برای هر نوع همکاری به خاطر برگزاری کنفرانس جنیوا را ابراز داشتند.
 

خبرها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۲ - ۱۴:۱۵
Background image

برگزاری اولین نشست «ادبیات صلح» از سوی وزارت دولت در امور صلح

اولین نشست از سلسله‌نشست‌های ادبیات صلح از سوی وزارت دولت در امور صلح با حضور مقامات این وزارت و شماری از شعرا و ادبا برگزار شد.
در ابتدا عبدالله خنجانی، معین هماهنگی، پالیسی و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۹ - ۸:۴۷
Background image

کمپین شانزده‌روزه محو خشونت علیه زنان راه‌اندازی می‌شود

نشست آمادگی برای کمپین شانزده‌روزه محو خشونت علیه زنان با حضور داکتر عالمه معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی و اشتراک کارمندان زن این وزارت برگزار شد.

داکتر عالمه در این نشست در مورد. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۴:۲۵
Background image

بحث آنلاین رابطه صلح، توسعه و امنیت در حاشیه نشست جنیوا برگزار شد

بحث آنلاین زیر عنوان رابطه صلح، توسعه و امنیت با اشتراک سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح و عضو هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان، داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی،. . .

همه خبرها