وزیر دولت در امور صلح با سفیر هند در کابل دیدار نمود

a.zia
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۸:۸
smp

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح با رودرندرا تاندون سفیر جمهوری هند در کابل دیدار نمود.
در این دیدار روی روند مذاکرات صلح افغانستان در دوحه و نقش کشورهای منطقه در پیشرفت روند صلح و همچنین ضرورت حفظ و تقویت اجماع منطقه‌یی برای رسیدن افغانستان به صلح تبادل نظر شد.
سید سعادت منصور نادری ضمن اظهار سپاس از همکاری‌های هند با افغانستان در دو دهه اخیر و حمایت این کشور از ارزش‌های دموکراسی و روند صلح، جایگاه هند در سطح منطقه و جهان را ارزنده خواند و نقش آن را برای آینده افغانستان مهم دانست.
وزیر دولت در امور صلح گفت که با آغاز مذاکرات صلح مردم افغانستان فصل جدیدی را گشوده‌اند و خواهان تعمیق روابط نیک دو کشور به حیث دوست و شریک استراتیژیک می‌باشند.
سفیر جمهوری هند با اشاره به اهمیت افغانستان برای این کشور گفت که هند از افغانستان مستقل، واحد و دموکراتیک حمایت می‌کند.
آقای تاندون ضمن ابراز آمادگی کشورش برای تداوم همکاری‌ها با مردم افغانستان افزود که هند همکار واقعی روند صلح افغانستان در جهت حصول نتایج مثبت این روند می‌باشد.

خبرها

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۱۶:۱۵
Background image

اشتراک وزیر دولت در امور صلح در نشست بنیاد فریدریش ایبرت

سید سعادت منصور نادری، وزیر دولت در امور صلح و عضو هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان در یک نشست آنلاین که از سوی بنیاد فریدریش ایبرت به منظور رونمایی از گزارشی در مورد بررسی نقش. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۹:۲۳
Background image

وزیر دولت در امور صلح با سفیر روسیه دیدار نمود

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح با دمیتری ژیرنوف سفیر فدراتیف روسیه در کابل دیدار نمود و درباره موضوعات مرتبط به روند صلح تبادل نظر شد.
وزیر دولت در امور صلح بر اهمیت اجماع. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۸:۴۰
Background image

نمایشگاه عکس اشک جنگ؛ لبخند صلح دایر گردید

نمایشگاه عکس اشک جنگ؛ لبخند صلح: پیامی برای آتش‌بس از سوی وزارت دولت در امور صلح و با مشارکت شماری از نهادهای جامعه مدنی و تعلیمی، با حضور وزیر دولت در امور صلح و شماری از مقامات دولتی. . .

همه خبرها