وزیر دولت در امور صلح با سفیر روسیه دیدار نمود

a.zia
پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۹:۲۳
smp

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح با دمیتری ژیرنوف سفیر فدراتیف روسیه در کابل دیدار نمود و درباره موضوعات مرتبط به روند صلح تبادل نظر شد.
وزیر دولت در امور صلح بر اهمیت اجماع منطقه‌یی در موفقیت روند صلح و پیشرفت مذاکرات اشاره نمود و نقش کشورهای منطقه را در این راستا، مهم خواند.
آقای نادری با اشاره به کنفرانس استانبول گفت که جمهوری اسلامی افغانستان بر مبنای خواسته‌های مردم افغانستان آمادگی کامل برای تدویر یافتن این نشست دارد و امیدوار است مردم شاهد برگزاری آن باشند.
سفیر فدراتیف روسیه گفت که روند صلح افغانستان برای این کشور از اهمیت ویژه برخوردار است و اظهار امیدواری نمود که تلاش‌های افغان‌ها و کشورهای منطقه منتج به تأمین صلح پایدار در افغانستان گردد.

خبرها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۲۱ - ۱۶:۴۱
Background image

مراسم ختم قرآن عظیم‌الشأن و اتحاف دعا به روح شهدای حوادث اخیر برگزار شد

به تأسی از حکم مقام عالی ریاست جمهوری مبنی بر اعلان عزای عمومی، مراسم ختم قرآن عظیم‌الشأن و اتحاف دعا به روح شهدای حوادث اخیر با حضور مقامات و کارمندان وزارت دولت در امور صلح در تالار. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۴:۵۲
Background image

دیدار معین حقوق بشر و جامعه مدنی با کمیته احزاب سیاسی در راستای صلح

دکتور عالمه معین حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح با کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح دیدار نموده و در مورد نقش احزاب سیاسی در روند صلح صحبت نمودند.
در این دیدار کمیته. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۱:۳
Background image

چهارمین نشست مشترک هماهنگی انسجام زنان در روند صلح برگزار شد

چهارمین نشست مشترک هماهنگی انسجام و مشارکت زنان در روند صلح با سکرتریت وزارت دولت امور صلح و حضور زنان عضو رهبری شورای عالی مصالحه ملی و زنان عضو هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی. . .

همه خبرها