همکاری وزارت دولت در امور پارلمانی برای تشریک نظرات اعضای پارلمان درباره روند صلح

a.zia
چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۲:۱۱
SMP

دکتور میرویس څرګند کوچی، رئیس هماهنگی با نهادهای امنیتی، دفاعی، ملکی و امور زندان‌های وزارت دولت در امور صلح با ضیاءالحق امرخیل وزیر دولت در امور پارلمانی دیدار کرد.
در این دیدار، آقای څرګند درباره روند صلح به وزیر دولت در امور پارلمانی معلومات ارائه کرد.
وی همچنین از وزارت دولت در امور پارلمانی خواست تا در جمع‌آوری و تشریک نظرات اعضای پارلمان برای پیشبرد روند صلح و هماهنگی نزدیک در جریان و مراحل مختلف این روند همکاری کند.
ضیاءالحق امرخیل، وزیر دولت در امور پارلمانی، با قدردانی‌ از تلاش‌های وزارت دولت در امور صلح، ابراز داشت که مدیریت درست، روند صلح را منتج به منفعت مردم و ثبات کشور خواهد نمود.
وی همچنین گفت که وزارت دولت در امور پارلمانی در مورد جمع‌آوری و تشریک نظرات اعضای پارلمان درباره روند صلح، وزارت دولت در امور صلح را همکاری خواهد نمود.

خبرها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۱۶:۱۳
Background image

فرمان رئیس جمهوری اسلامی افغانستان در مورد برگزاری لویه جرگه مشورتی صلح

14 اسد 1399

مبنی
ماده اول:
به منظور حفظ و حراست از ارزش‌های مندرج قانون اساسی افغانستان، پاسداشت و ارج‌گذاری به دستاوردهای ملی در طول دو دهه اخیر و همچنین دریافت مشوره‌ها و نظریات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۸:۴۳
Background image

دیدار مشورتی اعضای تیم مذاکره‌کننده با شماری از زنان متشبث

شریفه زرمتی وردک و فوزیه کوفی از اعضای تیم مذاکره‌کننده با شماری از زنان متشبث دیدار و روی مسایل مربوط به زنان در روند صلح گفتگو کردند.
در آغاز این نشست، شریفه زرمتی وردک، عضو تیم. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۵:۵
Background image

سومین کنفرانس «نقش نهادها و مراکز اکادمیک در روند صلح افغانستان» برای زون شمال و شمال شرق تدویر یافت

در سومین کنفرانس «نقش نهادها و مراکز اکادمیک در روند صلح افغانستان» که از طریق ویدیوکنفرانس در وزارت دولت در امور صلح برگزار شد، رؤسا و استادان پوهنتون‌ها و نمایندگان نهادهای مطالعاتی و. . .

همه خبرها