هفتمین دور برنامه آموزشی صلح و حل منازعه به پایان رسید

a.zia
دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۱۱:۳۰
SMP

هفتمین دور برنامه آموزشی صلح و حل منازعه با اعطای تصدیق‌نامه به اشتراک‌کنندگان از سوی مسؤولین وزارت دولت در امور صلح به پایان رسید.
عبدالناصر فولاد، یک تن از آموزگاران این برنامه در مورد اهمیت و ضرورت برنامه آموزشی صلح صحبت نموده، بیان داشت که برای پایان دادن به خشونت‌ها نیاز است فرهنگ رفتاری جامعه تغییر نماید و در محور فرهنگ، آموزش قرار دارد که می‌توان با راه‌اندازی برنامه‌های آموزشی، برای ترویج فرهنگ صلح کار کرد.
سهیلا یوسفی، یک تن از اشتراک‌کنندگان، ضمن ابراز امتنان از وزارت دولت در امور صلح جهت برگزاری برنامه‌های آموزشی صلح و حل منازعه گفت: در شرایط کنونی که در اکثریت نقاط کشور جنگ جریان دارد، نیاز است تا جوانان دست به دست هم داده و برای اعمار صلح اجتماعی کار نمایند. 
کبیر مهدی، یکی دیگر از اشتراک‌کنندگان این برنامه آموزشی در رابطه به اهمیت صلح در اسلام صحبت نموده، گفت که آموزش مفاهیم صلح و راه‌های حل منازعه، برای جوانان جهت صلح‌سازی بسیار مفید و ارزنده می‌باشد.
قابل تذکر است که این برنامه آموزشی صلح و حل منازعه برای 25 تن اشتراک‌کننده از مرکز ولایات برای سه روز برگزار گردیده بود.

داوطلبی

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۰:۵۹
Background image

‎هشتمین دور برنامه آموزشی اعمار صلح و حل منازعه آغاز شد

‎هشتمین دور برنامه آموزشی از سلسله ‌برنامه‌های صلح و حل منازعه از سوی ریاست آگاهی عامه وزارت دولت در امور صلح با حضور اشتراک‌کنندگان از مرکز و ولایات آغاز شد.
‎فضل‌الله واثق آمر انسجام. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۱۱:۴۵
Background image

نشست اضطراری رسیدگی به زنان بی‌جاشده برگزار شد

نشست اضطراری به منظور گرفتن نظریات و پیشنهادات جهت حل مشکلات زنان بی‌جاشده در کابل و ولایات از سوی گروه مشورتی صدای واحد زنان در سیاست‌گذاری صلح با همکاری وزارت دولت در امور صلح و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۴:۳۹
Background image

پرسمان «جنگ و پیامدهای آن میان جامعه مدنی و دولت» برگزار شد

پرسمان جنگ و پیامدهای آن میان جامعه مدنی و دولت به منظور ایجاد رابطه معنادار میان دولت و شهروندان در روند صلح، از سوی ریاست تشکل‌های سیاسی و نهادهای مدنی وزارت دولت در امور صلح، با حضور. . .

همه خبرها