نشست کمیته رهبری پالیسی مشارکت زنان و گروه‌های مختلف برگزار شد

a.zia
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۲
SMP

نشست کمیته رهبری پالیسی مشارکت زنان و گروه‌های مختلف با حضور حبیبه سرابی و فوزیه کوفی اعضای هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان و اشتراک زهره مطهر احمدزی معاون شورای عالی مصالحه ملی، داکتر عالمه معین امور حقوق بشر و نهادهای جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح و شماری از اعضای شورای عالی مصالحه ملی برگزار شد.
در این نشست روی طرح پالیسی مشارکت زنان و گروه‌های مختلف در روند صلح، به شمول اقشار آسیب‌پذیر و اقلیت‌ها، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
لازم به ذکر است که تطبیق این پالیسی زمینه‌ساز دریافت مشوره‌ها، نظریات و همچنین فراهم‌کننده مشارکت بیشتر زنان، اقشار آسیب‌پذیر و اقلیت‌ها در روند صلح و ایفای نقش نهادهای ذی‌دخل می‌گردد.

خبرها

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۱۶:۱۵
Background image

اشتراک وزیر دولت در امور صلح در نشست بنیاد فریدریش ایبرت

سید سعادت منصور نادری، وزیر دولت در امور صلح و عضو هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان در یک نشست آنلاین که از سوی بنیاد فریدریش ایبرت به منظور رونمایی از گزارشی در مورد بررسی نقش. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۹:۲۳
Background image

وزیر دولت در امور صلح با سفیر روسیه دیدار نمود

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح با دمیتری ژیرنوف سفیر فدراتیف روسیه در کابل دیدار نمود و درباره موضوعات مرتبط به روند صلح تبادل نظر شد.
وزیر دولت در امور صلح بر اهمیت اجماع. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ - ۸:۴۰
Background image

نمایشگاه عکس اشک جنگ؛ لبخند صلح دایر گردید

نمایشگاه عکس اشک جنگ؛ لبخند صلح: پیامی برای آتش‌بس از سوی وزارت دولت در امور صلح و با مشارکت شماری از نهادهای جامعه مدنی و تعلیمی، با حضور وزیر دولت در امور صلح و شماری از مقامات دولتی. . .

همه خبرها