معرفی معین هماهنگی، استراتیژی و پالیسی و رئیس دفتر مقام وزارت دولت در امور صلح

a.zia
پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۰ - ۱۷:۳۲
SMP

طی یک برنامه رسمی در وزارت دولت در امور صلح، با حضور مقام وزارت و مسؤولین ارشد این نهاد، آقای عبدالله خنجانی در بست مافوق رتبه به حیث معین هماهنگی، استراتیژی و پالیسی و آقای خشنود نبی‌زاده در بست مافوق رتبه به حیث رئیس دفتر مقام وزارت دولت در امور صلح معرفی شدند.
سید سعادت منصور نادری، وزیر دولت در امور صلح، در این برنامه گفت که این وزارت روی شایسته‌سالاری، استفاده از نیروی جوان، تحصیلکرده و متعهد به وطن که از روحیه صلح‌پروری برخوردار باشند، تأکید دارد.
وی افزود که در همین راستا، امروز شاهد معرفی دو تن از جوانان شایسته و متعهد می‌باشیم که وظایف مهمی را در وزارت دولت در امور صلح عهده‌دار می‌گردند. وزیر دولت در امور صلح برای آنان موفقیت استدعا نمود.
عبدالله خنجانی، معین هماهنگی، استراتیژی و پالیسی وزارت دولت در امور صلح ضمن ابراز قدردانی از اعتماد مقام عالی ریاست جمهوری و وزیر دولت در امور صلح، افزود که در کنار سایر همکاران متعهدانه در مسیر آوردن صلح در کشور عمل خواهد نمود.
همچنین خشنود نبی‌زاده، رئیس دفتر مقام وزارت دولت در امور صلح با ابراز سپاس از اعتماد وزیر دولت در امور صلح افزود که مصمم است تا در کامیابی وزارت در ایفای مأموریتش، سهم بسزایی داشته باشد.

خبرها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۱ - ۹:۵۶
Background image

معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح با کارمندان زن این وزارت دیدار کرد

داکتر عالمه، معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح، در دیدار با کارمندان زن این وزارت گفت که روند صلح حساس و بااهمیت است و حضور زنان در وزارت صلح برای پیشبرد امور صلح و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۶:۵
Background image

وزیر دولت در امور صلح با معاون نماینده خاص آلمان دیدار نمود

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح و عضو هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان، امروز در دوحه پایتخت قطر، با اندریس کروگر معاون نماینده خاص آلمان برای افغانستان و پاکستان و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۷:۲۳
Background image

بحث آزاد زیر عنوان «اعمار صلح مسؤولیت کیست؟» برگزار شد

بحث آزاد زیر عنوان «اعمار صلح مسؤولیت کیست؟» با حضور و اشتراک مقامات وزارت دولت در امور صلح، استادان پوهنتون، نمایندگان نهادهای جامعه مدنی و محصلین، در مرکز مطالعات افغانستان پوهنتون. . .

همه خبرها