معرفی معین هماهنگی، استراتیژی و پالیسی و رئیس دفتر مقام وزارت دولت در امور صلح

a.zia
پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۰ - ۱۷:۳۲
SMP

طی یک برنامه رسمی در وزارت دولت در امور صلح، با حضور مقام وزارت و مسؤولین ارشد این نهاد، آقای عبدالله خنجانی در بست مافوق رتبه به حیث معین هماهنگی، استراتیژی و پالیسی و آقای خشنود نبی‌زاده در بست مافوق رتبه به حیث رئیس دفتر مقام وزارت دولت در امور صلح معرفی شدند.
سید سعادت منصور نادری، وزیر دولت در امور صلح، در این برنامه گفت که این وزارت روی شایسته‌سالاری، استفاده از نیروی جوان، تحصیلکرده و متعهد به وطن که از روحیه صلح‌پروری برخوردار باشند، تأکید دارد.
وی افزود که در همین راستا، امروز شاهد معرفی دو تن از جوانان شایسته و متعهد می‌باشیم که وظایف مهمی را در وزارت دولت در امور صلح عهده‌دار می‌گردند. وزیر دولت در امور صلح برای آنان موفقیت استدعا نمود.
عبدالله خنجانی، معین هماهنگی، استراتیژی و پالیسی وزارت دولت در امور صلح ضمن ابراز قدردانی از اعتماد مقام عالی ریاست جمهوری و وزیر دولت در امور صلح، افزود که در کنار سایر همکاران متعهدانه در مسیر آوردن صلح در کشور عمل خواهد نمود.
همچنین خشنود نبی‌زاده، رئیس دفتر مقام وزارت دولت در امور صلح با ابراز سپاس از اعتماد وزیر دولت در امور صلح افزود که مصمم است تا در کامیابی وزارت در ایفای مأموریتش، سهم بسزایی داشته باشد.

داوطلبی

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۲:۴
Background image

نشست نوبتی کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح برگزار شد

نشست نوبتی کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح با حضور دکتور عالمه معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی و سرپرست وزارت دولت در امور صلح با اشتراک اعضای این کمیته برگزار شد.
دکتور عالمه معین. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۱:۱۳
Background image

نشست مقدماتی کمیته نهادهای اکادمیک برای مطالعات صلح برگزار شد

نشست مقدماتی کمیته نهادهای اکادمیک برای مطالعات صلح، با حضور دکتور عالمه سرپرست و معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح  و ناصر صدیقی رئیس عمومی پالیسی‌ها و برنامه‌ها،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۱۶:۵۶
Background image

پنجمین دور برنامه آموزشی صلح و حل منازعات پایان یافت


پنجمین دور از سلسله‌برنامه‌های آموزشی صلح و حل منازعات با توزیع تصدیق‌نامه به اشتراک‌کنندگان از سوی مقامات وزارت دولت در امور صلح، پایان یافت.
غلام‌یحیی عباسی، معین مالی و اداری وزارت. . .

همه خبرها