مراسم ختم قرآن عظیم‌الشأن و اتحاف دعا به روح شهدای حوادث اخیر برگزار شد

a.zia
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۲۱ - ۱۶:۴۱
SMP

به تأسی از حکم مقام عالی ریاست جمهوری مبنی بر اعلان عزای عمومی، مراسم ختم قرآن عظیم‌الشأن و اتحاف دعا به روح شهدای حوادث اخیر با حضور مقامات و کارمندان وزارت دولت در امور صلح در تالار برنامه‌های این وزارت برگزار شد.
عبدالله خنجانی، سرپرست و معین هماهنگی، پالیسی و  استراتیژی وزارت دولت در امور صلح گفت که این مراسم به منظور طلب مغفرت برای شهدای حوادث اخیر در کشور و آرزوی سلامتی برای زخمی‌های این حوادث برگزار شده است.
وی حوادث اخیر در نقاط مختلف کشور را تکان‌دهنده خواند و گفت که تداوم این‌گونه حملات که در آن مردم بی‌گناه افغانستان قربانی می‌شوند، برای هیچ کسی قابل قبول نیست.

خبرها

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۲:۲۵
Background image

نشست گفت‌و‌شنود معاونیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی با رسانه‌ها برگزار شد

نشست گفت‌و‌شنود معاونیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح به منظور جمع‌آوری نظریات خبرنگاران و فعالان رسانه‌یی به منظور دریافت نظریات روی استراتیژی این معاونیت به همکاری. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۱۲:۷
Background image

نشست گفت‌و‌شنود معینیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی با شخصیت‌های اکادمیک برگزار شد

نشست گفت‌و‌شنود معینیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی با شخصیت‌های اکادمیک به منظور جمع‌آوری نظرات استادان پوهنتون برای ایجاد استراتیژی معینیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی به همکاری انجمن. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۰:۵۳
Background image

برنامه گفت‌وشنود پیرامون دادخواهی برای حمایت از ارزش‌های حقوق زنان در روند صلح برگزار شد 

برنامه گفت‌وشنود یک‌روزه داد‌خواهی برای حمایت از ارزش‌های حقوق زنان در روند صلح از سوی معینیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح به همکاری انجمن همکاری‌های بین‌المللی. . .

همه خبرها