مراسم تودیعی سفیر ترکیه در کابل از سوی وزارت دولت در امور صلح

a.zia
شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۲۲:۸
SMP

وزارت دولت در امور صلح به مناسبت ختم مأموریت اوغوزخان ارطغرول سفیر ترکیه در کابل مراسم تودیعی را با حضور شماری از سفرای کشورهای همسایه و منطقه، نماینده ویژه سرمنشی ملل متحد، اعضای شورای عالی مصالحه ملی، اعضای هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان و مقامات حکومتی تدویر نمود.
سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح ضمن اظهار قدردانی از اوغوزخان ارطغرول سفیر ترکیه در کابل، وی را دیپلومات برجسته‌ای خواند که بر ارزش روابط تاریخی دو ملت افزوده است.
وزیر دولت در امور صلح ضمن تمجید از تلاش‌های آقای ارطغرول در روند صلح افغانستان برای وی در آینده آرزوی موفقیت نمود.
سفیر ترکیه ضمن ابراز سپاس از تدویر این ضیافت افطاری، با اشاره به کنفرانس استانبول که قرار است در آینده نزدیک برگزار گردد، اظهار امیدواری نمود که مردم افغانستان به صلح باعزت و پایدار دست یابند.
وی تصریح کرد که کشورش در عرصه‌های مختلف به همکاری با مردم افغانستان ادامه می‌دهد.

خبرها

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۲/۲۱ - ۱۶:۴۱
Background image

مراسم ختم قرآن عظیم‌الشأن و اتحاف دعا به روح شهدای حوادث اخیر برگزار شد

به تأسی از حکم مقام عالی ریاست جمهوری مبنی بر اعلان عزای عمومی، مراسم ختم قرآن عظیم‌الشأن و اتحاف دعا به روح شهدای حوادث اخیر با حضور مقامات و کارمندان وزارت دولت در امور صلح در تالار. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۴:۵۲
Background image

دیدار معین حقوق بشر و جامعه مدنی با کمیته احزاب سیاسی در راستای صلح

دکتور عالمه معین حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح با کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح دیدار نموده و در مورد نقش احزاب سیاسی در روند صلح صحبت نمودند.
در این دیدار کمیته. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۱:۳
Background image

چهارمین نشست مشترک هماهنگی انسجام زنان در روند صلح برگزار شد

چهارمین نشست مشترک هماهنگی انسجام و مشارکت زنان در روند صلح با سکرتریت وزارت دولت امور صلح و حضور زنان عضو رهبری شورای عالی مصالحه ملی و زنان عضو هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی. . .

همه خبرها