دیدار وزیر دولت در امور صلح با سرپرست وزارت زراعت، مالداری و آبیاری و سرپرست وزارت تحصیلات عالی

a.zia
پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۰ - ۱۷:۴۰
SMP

سید سعادت منصور نادری، وزیر دولت در امور صلح در دو نشست جداگانه با نصیراحمد درانی، سرپرست وزارت زراعت، مالداری و آبیاری و عبدالتواب بالاکرزی، سرپرست وزارت تحصیلات عالی دیدار نمود.
سرپرست وزارت زراعت، مالداری و آبیاری و سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن ابراز تبریکی به مناسبت تقرر سید سعادت منصور نادری به حیث وزیر دولت در امور صلح، ابراز امیدواری کردند که تلاش‌های حکومت افغانستان و وزارت دولت در امور صلح، منجر به دستیابی به یک صلح پایدار و عادلانه در افغانستان شود.
وزیر دولت در امور صلح نیز ضمن ابراز امتنان از آقای درانی و بالاکرزی، در مورد برنامه‌های وزارت دولت در امور صلح صحبت نمود.

خبرها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۱ - ۹:۵۶
Background image

معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح با کارمندان زن این وزارت دیدار کرد

داکتر عالمه، معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح، در دیدار با کارمندان زن این وزارت گفت که روند صلح حساس و بااهمیت است و حضور زنان در وزارت صلح برای پیشبرد امور صلح و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۶:۵
Background image

وزیر دولت در امور صلح با معاون نماینده خاص آلمان دیدار نمود

سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح و عضو هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان، امروز در دوحه پایتخت قطر، با اندریس کروگر معاون نماینده خاص آلمان برای افغانستان و پاکستان و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۷:۲۳
Background image

بحث آزاد زیر عنوان «اعمار صلح مسؤولیت کیست؟» برگزار شد

بحث آزاد زیر عنوان «اعمار صلح مسؤولیت کیست؟» با حضور و اشتراک مقامات وزارت دولت در امور صلح، استادان پوهنتون، نمایندگان نهادهای جامعه مدنی و محصلین، در مرکز مطالعات افغانستان پوهنتون. . .

همه خبرها