دیدار وزیر دولت در امور صلح با سرپرست وزارت زراعت، مالداری و آبیاری و سرپرست وزارت تحصیلات عالی

a.zia
پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۰ - ۱۷:۴۰
SMP

سید سعادت منصور نادری، وزیر دولت در امور صلح در دو نشست جداگانه با نصیراحمد درانی، سرپرست وزارت زراعت، مالداری و آبیاری و عبدالتواب بالاکرزی، سرپرست وزارت تحصیلات عالی دیدار نمود.
سرپرست وزارت زراعت، مالداری و آبیاری و سرپرست وزارت تحصیلات عالی ضمن ابراز تبریکی به مناسبت تقرر سید سعادت منصور نادری به حیث وزیر دولت در امور صلح، ابراز امیدواری کردند که تلاش‌های حکومت افغانستان و وزارت دولت در امور صلح، منجر به دستیابی به یک صلح پایدار و عادلانه در افغانستان شود.
وزیر دولت در امور صلح نیز ضمن ابراز امتنان از آقای درانی و بالاکرزی، در مورد برنامه‌های وزارت دولت در امور صلح صحبت نمود.

داوطلبی

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۲:۴
Background image

نشست نوبتی کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح برگزار شد

نشست نوبتی کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح با حضور دکتور عالمه معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی و سرپرست وزارت دولت در امور صلح با اشتراک اعضای این کمیته برگزار شد.
دکتور عالمه معین. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۵ - ۱۱:۱۳
Background image

نشست مقدماتی کمیته نهادهای اکادمیک برای مطالعات صلح برگزار شد

نشست مقدماتی کمیته نهادهای اکادمیک برای مطالعات صلح، با حضور دکتور عالمه سرپرست و معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح  و ناصر صدیقی رئیس عمومی پالیسی‌ها و برنامه‌ها،. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۱۶:۵۶
Background image

پنجمین دور برنامه آموزشی صلح و حل منازعات پایان یافت


پنجمین دور از سلسله‌برنامه‌های آموزشی صلح و حل منازعات با توزیع تصدیق‌نامه به اشتراک‌کنندگان از سوی مقامات وزارت دولت در امور صلح، پایان یافت.
غلام‌یحیی عباسی، معین مالی و اداری وزارت. . .

همه خبرها