دیدار معین حقوق بشر و جامعه مدنی با کمیته احزاب سیاسی در راستای صلح

a.zia
یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۹ - ۱۴:۵۲
SMP

دکتور عالمه معین حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح با کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح دیدار نموده و در مورد نقش احزاب سیاسی در روند صلح صحبت نمودند.
در این دیدار کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح، با تأکید بر دوام مذاکرات بین‌الافغانی، آتش‌بس، تلاش برای اجماع منطقوی و رسیدن به یک صلح پایدار، حمایت از روند صلح در محور دولت جمهوری اسلامی افغانستان را وظیفه شهروندان دانسته بر تداوم آن تاکید کردند.
دکتور عالمه معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی ضمن قدردانی از موقف احزاب سیاسی در شرایط کنونی، بر تقویت اجماع ملی تأکید نموده و گفت که وزارت دولت در امور صلح برای فراهم‌سازی زمینه سهیم‌سازی احزاب، همکاری خواهد نمود.

خبرها

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۳ - ۱۲:۲۵
Background image

نشست گفت‌و‌شنود معاونیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی با رسانه‌ها برگزار شد

نشست گفت‌و‌شنود معاونیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح به منظور جمع‌آوری نظریات خبرنگاران و فعالان رسانه‌یی به منظور دریافت نظریات روی استراتیژی این معاونیت به همکاری. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۱۲:۷
Background image

نشست گفت‌و‌شنود معینیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی با شخصیت‌های اکادمیک برگزار شد

نشست گفت‌و‌شنود معینیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی با شخصیت‌های اکادمیک به منظور جمع‌آوری نظرات استادان پوهنتون برای ایجاد استراتیژی معینیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی به همکاری انجمن. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۹ - ۱۰:۵۳
Background image

برنامه گفت‌وشنود پیرامون دادخواهی برای حمایت از ارزش‌های حقوق زنان در روند صلح برگزار شد 

برنامه گفت‌وشنود یک‌روزه داد‌خواهی برای حمایت از ارزش‌های حقوق زنان در روند صلح از سوی معینیت امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح به همکاری انجمن همکاری‌های بین‌المللی. . .

همه خبرها