بستر تبادل نظریات و شریک‌سازی معلومات مذاکرات صلح افغانستان با مشرانوجرگه فراهم می‌گردد

a.zia
یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۵:۳۷
smp

عبدالخالق بالاکرزی، سرپرست و معین انسجام امور اقوام و نهادهای وزارت دولت در امور صلح و جمال ناصر اصولی، رئیس هماهنگی با شورای ملی این وزارت با فضل هادی مسلمیار، رئیس مشرانوجرگه دیدار کردند.

فضل‌هادی مسلمیار در این دیدار بر اهمیت روند صلح به ویژه مذاکرات صلح تاکید نمود و گفت که دسترسی به اطلاعات از روند جاری در دوحه زمینه مشارکت اقشار مختلف جامعه را در روند صلح فراهم می‌کند.

عبدالخالق بالاکرزی در این دیدار ابراز داشت که شریک‌سازی اطلاعات و تبادل نظریات میان ساختارهای روند صلح و نهادها و اقشار مختلف جامعه از اولویت‌های کاری وزارت دولت در امور صلح می‌باشد.

وی افزود که در این راستا وزارت دولت در امور صلح میکانیزم‌های لازم را ایجاد نموده و در حال تطبیق آن می‌باشد.

سرپرست و معین انسجام امور اقوام و نهادهای وزارت دولت در امور صلح گفت که نشست‌های مشورتی اعضای هیئت مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی افغانستان به شکل آنلاین آغاز شده و ادامه خواهد داشت.

خبرها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۶:۳۱
Background image

نخستین نشست کمیته تماس احزاب سیاسی در راستای صلح برگزار شد

نخستین نشست کمیته تماس احزاب سیاسی با حضور دکتور عالمه معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح برگزار شد.

دکتور عالمه معین امور حقوق بشر و جامعه مدنی وزارت دولت در امور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۷ - ۱۱:۱۳
Background image

سرپرست وزارت دولت در امور صلح با معاون یوناما دیدار نمود


عبدالله خنجانی سرپرست وزارت دولت در امور صلح و معین هماهنگی، پالیسی و استراتیژی این وزارت با استیو بروکینگ معاون یوناما دیدار نمود.
در این دیدار دو طرف روی دور دوم مذاکرات صلح. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۴:۲۹
Background image

صدای زنان هلمندی به میز مذاکره رسانده می‌شود

دکتور عالمه معین امور حقوق بشر و نهادهای جامعه مدنی وزارت دولت در امور صلح با مسؤولین نهاد همبستگی و صدای بانوان هلمند و شورای زنان ناحیه هفتم کابل در یک نشست مشترک آنلاین و حضوری روی. . .

همه خبرها